Telefón

mobil: 0915 715 115

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ V KOŠICIACH A BLÍZKOM OKOLÍ V HOTOVOSTI ALEBO PREVODOM NA VÁŠ ÚCET DO 48 HODÍN OD UZAVRETIA DOHODY

Vykúpenie nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie Vašej finančnej situácie. Čím skôr sa rozhodnete a kontaktujete našu realitnú kanceláriu, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať. Ponúkame Vám rýchle a diskrétne jednanie, úhradu všetkých poplatkov a bezplatné zabezpečenie právneho servisu.


Pre koho je vhodný výkup nehnuteľnosti?
Výkup nehnuteľností je určený pre klientov, ktorí chcú zjednodušiť a urýchliť predaj svojej nehnuteľnosti a nemajú čas svoju nehnuteľnosť predávať sami alebo prostredníctvom realitnej kancelárie. Častými dôvodmi potreby rýchleho predaja nehnuteľnosti sú aj exekučné konanie, dlhy, pôžičky alebo výhodná kúpa inej nehnuteľnosti z ponuky realitnej kancelárie na protiúčet.

Prečo je pre Vás výkup nehnuteľnosti výhodný?
Naša realitná kancelária uhradí dohodnutú čiastku rýchlo a operatívne a tiež za Vás zariadi všetky potrebné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. Zastúpime Vás pri jednaní s Vašimi veriteľmi a inými subjektmi. Je finančne rozumnejšie nehnuteľnosť predať s prijateľnou stratou, ale zachovať si iný nehnuteľný majetok, uspokojiť svojich veriteľov a prípadne realizovať inú výhodnú kúpu. Naša realitná kancelária v spolupráci s našim firemných právnikom je schopná vyriešiť v krátkom čase väčšinu právnych problémov.

Ako určujeme výkupnú cenu nehnuteľnosti?
Pri určení výkupnej ceny nehnuteľnosti vždy vychádzame z trhovej hodnoty stanovenej znalcom. Z trhovej hodnoty naša realitná kancelária vypláca maximálnu možnú kúpnu cenu, a to od 70% do 90% trhovej ceny. Ak sa jedná o vzdialenejšiu lokalitu, horší stav alebo nehnuteľnosť v rekonštrukcii je výkupná cena nižšia. Pokiaľ sa jedná o štandardnú nehnuteľnosť v dobrej lokalite, bežná výkupná cena predstavuje 80% až 90% trhovej ceny. Konečná výkupná cena je určená po vykonaní obhliadky pracovníkom realitnej kancelárie a zistení právneho stavu predmetnej nehnuteľnosti.

Aké sú podmienky realizovania výkupu nehnuteľnosti?

  • Vykupovaná nehnuteľnosť musí byť stále v majetku predávajúceho.
  • Záložne práva, zástavy, vecné bremená, exekučné konania popr. iné právne nezrovnalosti nie sú prekážkou výkupu.
  • Výkup je možný u nehnuteľností a bytov v osobnom vlastníctve, ako aj u družstevných bytov.
  • Naša realitná kancelária je schopná vykúpiť domy, byty, pozemky, chalupy, chaty, menšie domčeky a komerčné objekty.
  • Všetky potrebné podklady, dokumenty, zmluvy a vybavovanie na úradoch vybavíme za vás.
  • Pokiaľ nám chcete ponúknuť svoju nehnuteľnosť, kontaktujte nás na e-mailovej adrese kovalcik-ZVNC-inforeal.sk alebo na telefónnom čísle 0915 715 115 prípadne v sídle spoločnosti na ulici Vodná 3 v Košiciach.