Telefón

mobil: 0915 715 115

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

NOVOSTAVBA: 2 izb. byt, REZIDENCIA PRI RADNICI, terasa, komora, garažové státie

Cena:
165 000,00 €
Kraj: Košický kraj
Okres: Košice I
Obec: Košice-Staré Mesto
Ulica: Strojárenská
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 65 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 4
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 132445496
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v nedávno skolaudovanej novostavbe REZIDENCIA PRI RADNICI.

Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží s orientáciou na západ. K bytu prináleží komora na 2. NP a garážové státie 2 podzemnom podlaží.

Výmera bytu: 64,71 m2 s komorou + terasa 11,90 m2

Byt je dokončený v štandarde priamo od developéra CTR group (viď foto). Súčasťou štandardu bytu sú: omietky, maľby, znížené stropy, dokončené kúpeľne so sanitou, interiérové dvere z obložkovými zárubňami.

Nájomné: 100 Eur / mes.

Okamžite voľný, nehnuteľnosť bez tiarch s možnosťou financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

PROJEKT Rezidencia pri radnici:

Rezidencia pri radnici je novým rezidenčným komplexom spoločnosti CTR group v Košiciach. Spoločnosť CTR group, s viac ako 35 ročnou tradíciou, vám po úspešnom administratívnom projekte Business Centre Košice prináša svoju predstavu o kvalitnom bývaní, ktorou reaguje na stále rastúci záujem o bývanie v centre Košíc. Košice sa tak po Prahe, Drážďanoch, Regensburgu a Bratislave stávajú ďalšou metropolou, kde CTR group realizuje svoje rezidenčné projekty.

Moderná a nadčasová architektúra, funkčné a dokonale premyslené dispozičné riešenie bytov, vysoké štandardy, súkromné átrium plné zelene pre rezidentov a poloha v historickom centre mesta s dobrou dopravnou aj pešou dostupnosťou. To sú hlavné benefity projektu Rezidencia pri radnici.

Obytný komplex Rezidencia pri radnici je tvorená tromi osem podlažnými objektmi v tvare písmena U, ktoré vytvárajú priestranný polouzavretý priestor átria v strede celého areálu. Átrium je zelenou oázou pre všetkých svojich rezidentov so stromami, kríkmi a kvetinovými záhonmi.

Väčšina bytov má výhľad do kľudného átria so zeleňou alebo na historické centrum mesta. Prevažne byty na vyšších podlažiach ponúknu exkluzívne výhľady na historické centrum Košíc a všetky jeho dominanty.

Na prízemí projektu sú komerčné priestory supermarket FRESH a Poliklinika.

Pri samotnom projektovaní obytného komplexu Rezidencia pri radnici bol kladený dôraz na použitie vysoko kvalitných materiálov a najnovších technológií s dôrazom na ekologickú úspornosť. Výsledkom tejto snahy sú byty vybavené vo vysokom štandarde a v energetickej náročnosti kategórie B, čo je označením mimoriadne úspornej budovy.

Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Ján Ovák
vedúci kancelárie
0948117252
ovak-ZVNC-inforeal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ján Ovák
Telefón:0917 838 032
E-mail:ovak-ZVNC-inforeal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.