Telefón

mobil: 0915 715 115

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

KARIÉRA V REALITNEJ KANCELÁRII INFOREAL

 

 

Neustále hľadáme talentovaných ľudí, aby rozšírili náš tím realitných maklérov zanietených pre obchod s nehnuteľnosťami. Dobrých, zodpovedných tímových hráčov, oddaných spoločnosti a jej klientom. Osobnosti, ktoré chcú rozvinúť svoje obchodné a administratívne znalosti a schopnosti.

Prečo sa stať maklérom realitnej kancelárie INFOREAL?


1. Stanete sa spolupracovníkom silnej realitnej kancelárie
Sme na realitnom trhu viac ako 10 rokov s najdynamickejšie rastúcim potenciálom v tomto segmente. Ponúkame vám možnosť podieľať sa s nami na spoločnom raste. Rešpektovaná realitná značka vám otvorí dvere ku každému klientovi.

2. Pre nás ste vždy partnerom, nie podriadeným
V našej realitnej kancelárii kladieme dôraz na rovnocenný vzťah medzi spoločnosťou a našimi spolupracovníkmi. U nás máte slobodu sa samostatne rozhodovať a naplánovať si vlastnú cestu vášho profesionálneho rastu.

3. Ponúkame nepretržitú personálnu podporu a stabilné zázemie pre maklérov
S našou realitnou kanceláriou nebudete nikdy sami, vždy sa budete mať s kým poradiť. Silná realitná kancelária a jej tím budú stáť vždy za vami.

4. Stanete sa kvalifikovaným odborníkom v oblasti nehnuteľností
Odovzdáme Vám naše vedomosti a spoločne budeme rozvíjať Vaše schopnosti. Budeme Vás vzdelávať v oblastiach náboru nehnuteľností, komunikácie s klientmi, formovania marketingových stratégií a predajných techník.

5. Zdokonalíte si Vaše schopnosti v oblasti komunikácie s ľuďmi
Naučíme Vás rozvíjať Vaše komunikačné schopnosti a sprevádzať klientov pri napĺňaní ich plánov na realitnom trhu.

6. Predstavíme Vám najnovšie trendy a novinky v oblasti realít
Ukážeme Vám aktuálne dianie v oblasti realít. Predstavíme Vám najnovšie marketingové nástroje potrebné pre Váš úspech. Naučíme Vás sledovať trh, správne predvídať jeho vývoj a stanoviť správnu cenu.

7. Umožníme Vám využívať najnovšie technologické postupy
Náš účinný software Vám umožní prezentovať Vaše zákazky rýchlo a efektívne na najnavštevovanejších internetových portáloch, v tlači a prostredníctvom ďalších komunikačných médií. Klienti o Vás budú vždy vedieť.

8. Získate komplexnú podporu v oblasti práva a financií
Naša realitná kancelária spolupracuje s renomovanými právnickými kanceláriami a finančnými poradcami. Vždy budete mať k dispozícii komplexné právne a finančné poradenstvo potrebne pre kvalifikované plnenie požiadaviek Vašich klientov.

9. Získate výhodné benefity a stabilný nadpriemerný príjem
Za Vašu snahu budete vždy riadne a načas odmenení. Úspešných maklérov pravidelne odmeňujeme nadštandardnými finančnými odmenami.

 

Voľné pracovné pozície

Realitný maklér/-ka

Hľadáme osobnosti vyhľadávajúce tvorivú prácu s ľuďmi. Požadujeme vysoký morálny profil, schopnosť vysokého pracovného nasadenia, výborné komunikačné schopnosti, časovú flexibilitu. Budete obchodne aj administratívne zaisťovať predaj a prenájom nehnuteľností našich klientov. Predpokladom pre túto pozíciu je minimálne stredoškolské vzdelanie, vodičský preukaz a vlastné auto. Absolvujete odborné školenie, predchádzajúca prax preto nie je nutná. 

Termín nástupu: ihneď

Finančné ohodnotenie: provízny systém

Druh spolupráce: zmluva o obchodnom zastúpení

Informácie pre uchádzača:
Ak spĺňate uvedené kritériá a naša ponuka vás oslovila, prosíme vás, aby ste svoje písomné žiadosti spolu so životopisom posielali výlučne e-mailom na adresu: kovalcik-ZVNC-inforeal.sk Vybraných kandidátov pozveme na osobný pohovor.

Zaslaním svojich osobných údajov nám dávate súhlas na ich spracovanie v zmysle zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

 

 

 

 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!